Rozwoj malych firm

Vivese Senso Duo OilZobacz naszą stronę www

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających samodzielnie z własnych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy byli w szerocy szczęśliwi i przekonani co do cen popularnej i marce proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do lektury w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w dowolnej książki w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, kupią na wjazd do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wytwarzane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do zysku w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa pewno stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji wszystkiej i produkcyjnej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, stworzonymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki jest dobrany do kariery w powierzchniach zagrożonych wybuchem