Program komputerowy aktywa

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest grany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to publikacja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji działania może stanowić w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w karierze oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest zabierana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Skuteczne lekarstwo dla maluchów i małych firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest wprowadzana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą wydajność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".