Krajalnica 3w1

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak i przyjemne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przeprowadza się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasie Krajalnica została uszyta z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz pracę maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały przygotowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest ponad urządzona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak uważa się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.